Maszyna do wydobywania mrówek Cena kontraktów terminowych S17 wzrosła o 50% duża maszyna do wydobycia energii w niewielkiej ilości

February 12, 2021
najnowsze wiadomości o firmie [#varname#]

Cena kontraktów terminowych na mrówki S17 wzrosła o 50%

 

Ostatnio na rynku maszyn górniczych można powiedzieć, że trudno znaleźć maszynę górniczą na dużą skalę.Wiele maszyn do wydobycia kontraktów terminowych zostało zwolnionych na okres od listopada do grudnia.Według oficjalnej strony internetowej głównych maszyn górniczych, takich jak Ant Mining Machine, Shenma Mining Machine, Wingbit Mining Machine, Avalon Mining Machine i Core Mining Machine, maszyna do wydobywania dużej mocy obliczeniowej została wyprzedana, a seria Avalon 37T A10 jest ułożone.We wrześniu serie Wingbit E11 i E12 zostały wydane pod koniec października;Kontrakty terminowe na serie Shenma M20S i M21 zaplanowano na listopad;Kontrakty terminowe na maszynę do wydobywania mrówek serii S17 zaplanowano na grudzień, a cena na maszynę do wydobywania mrówek S17 wzrosła o 50%.


Wydobywcy kontraktów futures są na wyczerpaniu, a ich ceny kontraktów futures rosną w różnych okresach.

Kontrakty na Shenma M20S 68T we wrześniu kosztowały około 2159,7732 USD, listopadowe około 2837,9734 USD, co oznacza wzrost o 31,45%.Z oficjalnej strony Anta wynika, że ​​cena wrześniowych kontraktów futures na maszynę wydobywczą ślimaka S17 53T wynosi około 1600,6397 USD, skonsultował się z górnikiem, cena kontraktów futures na maszynę wydobywczą w grudniu to około 3918,3717 USD (według pełnych 53T), wzrost o 50%.

Sprzedawca maszyn górniczych z Shenzhen Huaqiang North, przeliterował pojedyncze kontrakty terminowe 35 na 53T i S17 w sierpniu.Kiedy został sprzedany, nie było ich wiele, a jedną rodzinę można było podzielić na dziesiątki.Wielkie obliczenie maszyny do wydobywania energii nie jest pewne, a mięs jest mniej.Obecnie kontrakty terminowe na maszynę wydobywczą mrówek serii S17 zaplanowano na grudzień.

 

Firma wydobywcza w Chengdu również założyła mrówkę S17 i ​​Shenma M20S.Szef firmy wydobywczej ujawnił, że kupił tysiące maszyn górniczych Shenma 68T po cenie kontraktów terminowych 27,6223/t, podczas gdy mrówki 53T S17 okradły mniej niż 1000 kontraktów terminowych, średnia cena wynosi około 2035,3275 dolarów amerykańskich.

 

W przypadku wyceny kontraktów terminowych na maszyny wydobywcze Bitland powiedział, że cena produktów do kopania mrówek będzie uwzględniać różne czynniki, takie jak cena waluty, moc obliczeniowa sieci i trudności.

 

Walcz o wielką maszynę do wydobywania energii

 

W 2018 roku górnicy utrzymali bezpieczeństwo sieci Bitcoin dzięki mocy obliczeniowej 37E, a także utrzymywali ostatnią linię obrony w branży blockchain.27 czerwca 2019 r. Bitcoin skoczył do 13 720 USD.Wciąż spał na „niedźwiedzim targu potrwa dwa lata” i obudził się całkowicie, żałując, że nie zdążył wsiąść do autobusu.

 

Ceny bitcoinów nadal osiągają nowe szczyty, a sezon powodzi nadszedł.

 

Od 19 czerwca do chwili obecnej, w zaledwie 20 dni, całkowita moc obliczeniowa sieci Bitcoin wzrosła z 53,61E do maksymalnie 71,3E, a najnowsza moc obliczeniowa przekroczyła szczyt z października 2018 r., osiągając 7,93T.Niektórzy eksperci przewidują, że pod koniec tego roku moc obliczeniowa Bitcoina wzrośnie do ponad 100E.Im trudniejsza moc obliczeniowa, tym mocniejsza maszyna górnicza i lepszy współczynnik poboru mocy, dlatego górnicy i sprzedawcy maszyn górniczych chętniej wybierają dużą maszynę obliczeniową.

 

Wybór wszystkich maszyn górniczych leży w oczekiwaniu ceny bitcoinów, ponieważ trudność wydobycia w końcu osiągnie 11T-12T.Jeśli cenę waluty szacuje się na 50 000 USD, wybór maszyny górniczej nie stanowi problemu, jeśli szacuje się ją na 20 000 USD, maszyny o małej mocy stracą swoją przewagę konkurencyjną.

 

Produkcja maszyn górniczych uzależniona jest od masowej zdolności produkcyjnej zrębków.

 

29 marca br. firma Ant Mining Machine oficjalnie ogłosiła drugą generację 7-nanometrowej maszyny do wydobywania mrówek, nową maszynę wydobywczą serii S17, która 9 kwietnia pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej w sprzedaży.

 

19 maja firma Bit Micro oficjalnie wypuściła w Chengdu maszynę do wydobywania bitcoinów z serii Shenma M20.Istnieje pięć modeli, wszystkie wykorzystujące układy Samsung 8 nm.

 

7-nanometrowy układ Ant Mine Machine pochodzi od TSMC, a 8-nanometrowy układ Shenma Mining Machine pochodzi od Samsunga.

 

Główni klienci TSMC pochodzą głównie z dużych fabryk, takich jak Apple, Qualcomm i AMD.Zamówienia górników są znacznie mniejsze niż zamówienia Apple i Qualcomm.Ze względu na niewystarczającą zdolność produkcyjną wafla, całkowita zdolność produkcyjna TSMC jest ograniczona, więc kolejność produkcji żetonów zależy od wielkości zamówienia.Natomiast pojemność chipów Samsunga jest stosunkowo wystarczająca.

 

Zdolność produkcyjna chipów jest niewystarczająca, a maszyna do wydobycia dużej mocy obliczeniowej jest jeszcze mniej.

 

Dostawy Shenma Mining w czerwcu wyniosły około 300 000 sztuk, a koparki futures w okresie od sierpnia do października zostały sprzedane.W odróżnieniu od poprzednich lat, w tym roku Bit China da pierwszeństwo górnikom górnikom, a reszta zostanie rozdzielona górnikom.

 

Rozumie się, że „w Bitcoinie znajduje się ocena. Zgodnie z zakupem mrówek na rynku niedźwiedzia ocenia się 20 milionów zamówień na maszyny do wydobywania mrówek, dając pierwszeństwo średnim i dużym górnikom; pod względem Shenmy kwota MOQ wynosi 100 milionów juanów, niezależnie od górników i sprzedawców maszyn górniczych.