Retargeting Bitcoin Difficulty został zredukowany do 22,34T, po raz pierwszy od 31 lipca

February 16, 2022
najnowsze wiadomości o firmie [#varname#]

Według danych, Bitcoin zmniejszył trudność wydobycia o 1,49% do 22,34T na wysokości bloku 711648 w dniu 28 listopada.To pierwsza obniżka od 31 lipca.Wcześniej był dziewięciokrotny wzrost z rzędu.

W rzeczywistości ostatnie dane pokazują, że rentowność górników znacznie się poprawiła, ponieważ cena Bitcoina ponownie wzrosła, co sprawia, że ​​kontynuacja wydobycia jest jeszcze mniej wydajna.

Jednak w ciągu ostatnich 90 dni kurs Bitcoina rósł i stopniowo osiągał najwyższy poziom sześć miesięcy temu.Ze względu na rosnącą moc obliczeniową Bitcoin podniósł poziom trudności dziewięć razy z rzędu, zbliżając się do najwyższego poziomu sześć miesięcy temu.Cena bitcoina była zmienna w ostatnim tygodniu, co mogło przyczynić się do ułatwienia wydobycia.

Ogólnie rzecz biorąc, sieć Bitcoin jest nadal bardzo stabilna.W porównaniu z inwestorami spekulującymi na monetach, ryzyko może być spowodowane zmiennością rynku.Od końca 2020 r., nawet jeśli ceny walut podlegają ogromnym wahaniom, ponieważ ceny są zawsze wysokie, wpływ wahań rynkowych na górników jest prawie znikomy, a dla górników zawsze jest to opłacalne.

Nawet niewielkie zmniejszenie trudności może pomóc górnikom, którzy wciąż są online, zyskać więcej.Jeśli klienci chcą kopać w obecnych, wspaniałych czasach, RHY oferuje różne pakiety górnicze, takie jak własność maszyny i hosting.

Pakiet własności maszyn górniczych oferuje klientom różne typy modeli.Prawa majątkowe należą do górników, kopalnie i portfele również mogą być określane i ustalane samodzielnie.Klienci mogą w każdej chwili złożyć wniosek o odbiór maszyny.Jednak jeśli inwestycja nie jest duża.