Wydobywanie bitcoinów zbliża się za pół dnia, a wczesne wejście może objąć prowadzenie.

November 21, 2020
najnowsze wiadomości o firmie [#varname#]

Wydobywanie bitcoinów zbliża się za pół dnia, a wczesne wejście może objąć prowadzenie.

 

Od kwietnia br. BTC rozpoczęło ciągły trend wzrostowy.Zaczynając od 4000 USD, przełamał kilka głównych presji: 6000 USD, 8000 USD, 10 000 USD i 12 000 USD, a kiedyś osiągnął szczyt 14 000 USD.

 

Rynek wtórny wydaje się być chaotyczny i nieuporządkowany.Ale jeśli przyjrzysz się uważnie, każda fala rynku ma fundamentalne odwrócenie niedźwiedzi i istnieje silny konsensus wartości rynkowej (długoterminowy pozytywny) jako podstawowe wsparcie rynku.

 

Największą rolą rynku wtórnego jest wzmocnienie tego pozytywnego oczekiwania, a bukmacherzy czerpią korzyści z nastrojów rynkowych, które są zachęcane.Oczywiście jako inwestor detaliczny powinieneś także znać swoją pozycję na rynku wtórnym.

 

Dla wszystkich bitcoinów, które wykorzystują mechanizm konsensusu pow, okresowe cięcia produkcji są ich największą pozytywną wiadomością.Z historycznego doświadczenia wynika, że ​​prawie wszystkie zaszyfrowane zasoby cyfrowe stojące w obliczu cięć produkcji zapoczątkują długoterminowy pozytywny rynek, a po cięciach produkcji, ze względu na efekt deflacji spowodowany nagłym spadkiem produkcji, wysokie prawdopodobieństwo stworzy mocną podstawę dla nowy rynek.

 

Niedawny mechanizm szyfrowania zasobów cyfrowych jest okresowo ograniczany przez LTC, który zmniejszył o połowę zachęty do wydobycia w sierpniu, a najbardziej inspirującym nastrojem na rynku wtórnym jest kopanie bitcoinów pod koniec maja przyszłego roku.Oczekuje się, że kopalnia zostanie zmniejszona o połowę.

 


W oczekiwaniu na znaczną redukcję zysków z produkcji bitcoinów fundusze z rynku wtórnego zaczęły z wyprzedzeniem wchodzić na rynek, co jest podstawowym powodem konwersji niedźwiedzi i bydła od kwietnia.

 

W porównaniu z gorącym rynkiem na rynku wtórnym reakcja na spodziewane ograniczenie produkcji w kręgu górniczym jest intensywniejsza i bardziej skrywana, cicha, ale bardziej tragiczna.

 

Po pierwsze: Czym jest halving Bitcoina i historyczny halving Bitcoina?

 

Zgodnie z projektem mechanizmu emisji bitcoin opracowanym przez Nakamoto w białej księdze Bitcoin, jedynym sposobem na emisję bitcoinów jest uzyskanie przez węzeł nagrody w postaci bitcoinów poprzez uzyskanie prawa do zapisu w łańcuchu (wydobywanie).

 

Różna jest liczba bitcoinów przyznawanych górnikom, którzy uzyskali prawa do prowadzenia ksiąg rachunkowych w różnych okresach historii.Nakamoto zaprojektował malejący mechanizm nagradzania górników.Łącznie wykopano 21 milionów bitcoinów dla 210 000 bloków, a zachęty do wydobycia są automatycznie zmniejszane o połowę.

 

Obecna nagroda za kopanie bitcoinów znajduje się w drugim cyklu redukcji produkcji, z nagrodą w wysokości 12,5 BTC za kopanie.Do końca maja przyszłego roku nagroda za kopanie bitcoinów wejdzie w czwarty cykl halvingu, w którym nagroda zostanie zmniejszona do 6,25 BTC.

 

Deflacja zysku jest ważną cechą Bitcoina, a deflacja powoduje również wzrost wartości Bitcoina.Za każdym razem przed okresowym ograniczeniem produkcji i po nim nastąpi runda hossy.

 

Niektórzy już policzyli: w historii pierwszy halving Bitcoina miał miejsce w 2012 roku. W pierwszym okresie halving cena Bitcoina odnotowała wzrost z 12 USD do 994 USD, co stanowi wzrost o 8000%.

 

Drugi halving Bitcoina miał miejsce w 2016 r., czyli w obecnym cyklu, w którym się znajdujemy. Wartość Bitcoina wzrosła z około 650 USD do 20 000 USD pod koniec 2017 r., co oznacza wzrost o 3000%.

 

Połowa historii dała Bitcoin dziesiątki i setki razy wzrost.Dziś stoimy przed kolejnymi przeciętymi o połowę drzwiami, a wszyscy uczestnicy rynku wstrzymują oddech, czekając na ponowne pojawienie się cudu bitcoina.

 

Po drugie: zmniejszenie sporu o połowę, zaangażowane strony są bliskie szaleństwa

 

Jako grupa najbliższa Bitcoinowi, górnicy mają najgłębsze zrozumienie mocy zmniejszania Bitcoina o połowę.Obecnie większość górników doświadcza co najmniej jednego halvingu bitcoina.Starsi górnicy rozpoczęli nawet wydobycie od pierwszej połowy i doświadczyli efektu rozszczepienia bogactwa spowodowanego dwoma połowami.

 

Sichuan Fengshui Power napotkał okazję do zmniejszenia o połowę Bitcoina, a każdy górnik miał powód do ostrej walki.Całkowita moc obliczeniowa sieci zaczęła rosnąć, osiągając 70 EH w ciągu dwóch miesięcy.Na początku roku liczba ta wynosiła tylko około 30 EH, a trudność wydobycia rosła o ponad 10% co dwa tygodnie.

 

Górnicy kupili wszystkie nowe i stare maszyny obliczeniowe na rynku wraz z dostawą kontraktów terminowych po pół roku.Osobom z zewnątrz trudno wyobrazić sobie zaciekłą konkurencję.

 

Zgodnie z obecnym wzrostem trudności mocy obliczeniowej, poprzednia generacja maszyn górniczych do końca tego roku straci wszystkie korzyści wydobywcze, a miliony maszyn górniczych zostaną całkowicie zredukowane do złomu.

 

Liczba osób przygotowujących się do wejścia wciąż rośnie.Z danych dotyczących wzrostu liczby użytkowników RHY Global Mine wynika, że ​​liczba nowo zarejestrowanych użytkowników w ciągu ostatnich trzech miesięcy przekroczyła liczbę rejestracji użytkowników w ubiegłym roku, a także słychać było wiele odgłosów starych górników, którzy nie mogą kupić maszyn.

 

Górnicy mają teraz trochę szaleństwa i nie mają przetrwania.

 

Rynek o połowę zaczął się spokojnie w kwietniu tego roku, chociaż w niecały rok Bitcoin wzrósł o 300%.

 

Każdego dnia w sieci Bitcoin czekają na potwierdzenie dziesiątki tysięcy nieprzetworzonych transakcji, a z dnia na dzień rynek wraca do 17-letniej hossy.

 

W porównaniu z dostępem górników do bitcoina po najniższych kosztach, druga klasa jest bardziej zainteresowana czerpaniem korzyści z gwałtownych wahań na rynku po raz pierwszy.Po nieudanej próbie osiągnięcia 15 000 USD, Bitcoin doświadczył kilku korekt na dużą skalę i raz spadł poniżej 10 000 USD.

 

Niektórzy ludzie zostali ponownie zamknięci, podczas gdy inni zdobyli ogromne zainteresowanie ze strony kilku zespołów.

 

Instytucja inwestycyjna jest okrzyknięta inicjatorem tej hossy, ponieważ skoncentrowane przyjmowanie środków instytucjonalnych sprawia, że ​​rynek szybko się odradza.Znana instytucja inwestująca w aktywa cyfrowe Grayscale Investment Company posiada ponad 200 000 bitcoinów i co miesiąc kupuje ponad 8 000 bitcoinów z rynku.

 

Widać, że bez względu na to, czy jest to górnik, rynek wtórny czy instytucja inwestycyjna, w obliczu nadchodzącego rynku nie szczędzi się wszystkim stronom trudu pozyskania jak największej ilości bitcoina w sposób, w jaki są dobrzy .

 

Po trzecie: Jak bierzesz udział w tej rundzie hossy jako nowicjusz?

 

Kiedy wejdzie nowicjusz?Jak możemy wykorzystać szansę zmniejszenia o połowę Bitcoina?Tego rodzaju problem jest teraz najbardziej gorliwy dla każdego outsidera.

 

Teoretycznie właściwe jest wejście na rynek, zanim Bitcoin zmniejszy się o połowę.Oczywiście im wcześniej możliwość wejścia, tym większa szansa na przyjęcie.

 

Nowi przybysze mogą wybrać głosowanie na bitcoin lub wypożyczenie mocy wydobywczej.

 

Inwestycja stała opiera się na własnych ustaleniach finansowania, regularnym (dzień/tydzień) stałym zakupie określonej ilości bitcoinów.

 

Zaletami inwestycji w środki trwałe są: jest stosunkowo prosta i wykonalna, a także może szybko zakończyć własną alokację środków, nie tracąc przy tym rynku.

 

Minusem jest to, że rynek wtórny jest zbyt niestabilny, a nowicjusze są podatni na straty z powodu krótkoterminowych wahań na rynku.

 

Obliczanie dzierżawy wydobycie energii odbywa się za pośrednictwem platformy wynajmu mocy w celu zakupu produktów komputerowych do wydobycia w celu uzyskania bitcoinów.

 

Zaletami dzierżawy mocy są: wygoda, brak progu technicznego i możliwość uzyskania bitcoina po najniższych kosztach, które są mniej podatne na wahania rynku wtórnego i są odpowiednie dla nowicjuszy do trzymania przez długi czas.

 

Wadą jest to, że wydobycie to długotrwały proces, który wymaga cierpliwości.Obecnie większość platform obliczeniowych dostępnych na rynku, z wyjątkiem platformy RHY, nie ma produktów do przetwarzania punktowego.

 

Wreszcie, po zakończeniu alokacji środków, powinieneś cierpliwie czekać na zmniejszenie rynku o połowę.Z historycznego doświadczenia Bitcoin nigdy nie pozwolił rozczarować ludziom, którzy w niego wierzą.Jedyną różnicą jest czas.Weź własne bilety.