Top ASIC Miner - przegląd górnika Antminer S19

April 20, 2022
najnowsze wiadomości o firmie [#varname#]

Koparka Antminer S19 została wydana 23 marca 2020 r. Jest wyposażona w układ procesowy 7 nm i jest maszyną trzeciej generacji Bitmain 7 nm.Według oficjalnych danych, koparka Antminer S19 ma znamionową moc obliczeniową 95TH/s i współczynnik efektywności energetycznej 34,5J/TH±5%, co czyni z niej zasłużoną topową maszynę górniczą ASIC.

Koparka Antminer S19 ma nieco większy wygląd niż S15 i S17.Koparka Antminer S19 ma wymiary gołego metalu 400×195,5×290mm, a waga netto całej maszyny to około 14,4 kg.

Pod względem wyglądu górnik Antminer S19 przyjmuje zintegrowaną konstrukcję „podwozie + zasilacz”.Górnik Antminer S19 ma bardzo wysoki poziom integracji.Zasilacz i tablica sterownicza są zintegrowane w konstrukcji, co zapewnia również wygodę obsługi i konserwacji, a także wygodniejsze jest wkładanie i zdejmowanie z półki.Można go dowolnie ustawiać w poziomie lub w pionie w zależności od rzeczywistych potrzeb użytkowników.

Ogólny projekt koparki Antminer S19 jest zgodny z poprzednimi dwiema generacjami maszyn górniczych i przyjmuje konstrukcję dwururową, dzięki czemu maszyna górnicza może lepiej rozpraszać ciepło z tablicy mieszającej podczas pracy.Z przodu iz tyłu koparki znajdują się dwa wentylatory, które są wlotem i wylotem powietrza.

Wentylator górniczy Antminer S19 pokryty jest metalową kratką, która może zapobiec zranieniu użytkowników w wyniku omyłkowego dotknięcia wentylatora, a jednocześnie zapobiec uderzaniu przez obracający się z dużą prędkością wentylator na desce rozdzielczej ciał obcych i uszkodzeniu górnik.

Według rzeczywistych obliczeń i informacji zwrotnych od personelu obsługującego i konserwującego maszyny górnicze, koparka Antminer S19 jest modelem o najwyższej mocy obliczeniowej i poborze mocy.Jako model o niskim długoterminowym wskaźniku zużycia energii, górnik Antminer S19 umożliwia górnikom wydobywanie z większą odpornością na ryzyko.