Dom / Maszyna górnicza LTC /
Litecoin wydobywający artefakt antminer l7-9500m jest królem wydajności kosztowej
Litecoin wydobywający artefakt antminer l7-9500m jest królem wydajności kosztowej
  • Litecoin wydobywający artefakt antminer l7-9500m jest królem wydajności kosztowej

Litecoin wydobywający artefakt antminer l7-9500m jest królem wydajności kosztowej

nazwy produktów: Antminer L7 (9,5Gh)
Hałas: 75dB
Hashrate: 9500 MH/s
Pobór energii: 3425W
Moneta: litecoin Dogecoin
Skontaktuj się z nami
Zaszyfruj
Algorytm
specyfikacje
Zapłata
opis produktu
specyfikacje
nazwy produktów: Antminer L7 (9,5Gh)
Hałas: 75dB
Hashrate: 9500 MH/s
Pobór energii: 3425W
Moneta: litecoin Dogecoin
Algorytm: Zaszyfruj
Zapłata
Minimalne zamówienie: 1 kawałek
Szczegóły pakowania: pojedyncze opakowanie w kartonach
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: USDT
Możliwość Supply: 100 SZTUK/DZIEŃ
opis produktu

Litecoin wydobywający artefakt antminer l7-9500m jest królem wydajności kosztowejOpis produktów
 
Nazwa produktu
Bitmain Antminer L7 (9,5Gh)
Algorytm
Zaszyfruj
Hashrate
9500 MH/s
Pobór energii
3425W
Moneta minable
litecoin

 

Ant miner L7 wykorzystuje połączony mechanizm podwójnego kopania LTC + Doge, ma super mocną moc obliczeniową 9160 m, a zużycie energii przez pojedynczą maszynę wynosi tylko 3250 w.Nie tylko zużywa więcej energii niż Jinbei lt5pro właśnie wydany w sierpniu, ale również bezpośrednio zajmuje pozycję C nowej maszyny z najszybszym zwrotem kosztów.Może odzyskać koszty w ciągu pół roku.L3 + również jest przyćmione w tym porównaniu.Jako szczyt litecoin dogcoin, wciąż ma pełną siłę, aby stać się światowej sławy Aresem.

 

Bitmain antminer L7 (9,5gh) to najnowszy górnik firmy bitmain, jednego z wiodących światowych producentów sprzętu szyfrującego.Został wydany w listopadzie 2021 roku, znany również jako antminer L7 9500mh.Wykorzystuje algorytm scrypt i ma maksymalny pobór mocy 3425 w i szybkość mieszania 9,5 GH / s.


Bitmain antminer L7 (9,5gh) może kopać w sumie 35 monet, w tym topowe monety, takie jak NH script, ltc+dodge, Doge, CVG i digibyte.


Dzięki wysokiemu poborowi mocy 3425w poprawiona zostanie również produktywność z wydajnością 0,361j/mh.


Maksymalna wilgotność wynosi 95%, a minimalna 5%.Jeśli chodzi o temperaturę, ustalone wytyczne obejmują maksymalnie 45°C i minimum 5°C. Dostępne są cztery wentylatory do odprowadzania ciepła i chłodzenia, więc nie trzeba się martwić o przegrzanie podczas długotrwałego wydobycia.


Nasza przewaga


LUB jest jednym z największych dystrybutorów górników zajmujących się sprzedażą internetową, o bardzo wysokiej reputacji i wiarygodności.


Opierając się na dotychczasowym doświadczeniu, międzynarodowemu nabywcy bardzo trudno jest uzyskać bezproblemowy produkt. Nasza firma nawiązała współpracę z Bitmain, Innosillicon, Canaan, Goldshell i innymi producentami maszyn górniczych.

 

mamy wystarczającą siłę, aby zapewnić odpowiednią markę i model zgodnie z potrzebami klientów. Naszym ostatecznym celem jest zapewnienie najlepszej obsługi i autentycznych produktów górniczych w rozsądnych cenach z superszybką dostawą.

 

Obrazy

Litecoin wydobywający artefakt antminer l7-9500m jest królem wydajności kosztowej 0Litecoin wydobywający artefakt antminer l7-9500m jest królem wydajności kosztowej 1Litecoin wydobywający artefakt antminer l7-9500m jest królem wydajności kosztowej 2

 

 

podobne produkty