Trudność sieci bitcoin została podniesiona do 20,08 ton siedem razy z rzędu

November 19, 2021
najnowsze wiadomości o firmie [#varname#]

Zgodnie z zasadami, bitcoin zresetuje trudność kopania górników co 2016 bloki, czyli mniej więcej co 2 tygodnie.

Ze względu na obawy środowiskowe, społeczne i dotyczące ładu korporacyjnego związane z globalnym bitcoinem oraz nową chińską politykę w zakresie kopania szyfrowania, od końca maja trudność bitcoina zmniejszyła się cztery razy z rzędu.

Jednak po szoku, jaki wywołała polityka w przeszłości, sieć bitcoin ponownie przyciągnęła wzrost trudności.Sieć Bitcoin wprowadziła dziś korektę trudności na wysokości bloku 705600 o 4:27 rano, a trudność całej sieci została zwiększona o 0,95% do 20,08t.Od 31 lipca poziom trudności bitcoina wzrastał siedem razy z rzędu.

Trudność wydobywania bitcoinów jest wskaźnikiem odzwierciedlającym trudność wydobywania bloków bitcoin.Wyższe poziomy trudności wymagają większej mocy obliczeniowej do weryfikacji transakcji i wydobywania nowych monet.Ciągły wzrost trudności wydobycia BTC oznacza, że ​​górnicy bitcoin optymistycznie patrzą na trend rynkowy, który sprzyja prosperity sieci bitcoin.

Jednocześnie warto zauważyć, że cena bitcoina w ostatnim czasie poszybowała w górę, co jest tylko „krokiem” od historycznego maksimum.W chwili publikacji cena bitcoina wynosiła 62489 USD.Ludzie nie mogą powstrzymać się od westchnienia, że ​​jest to zdecydowanie najbardziej pożywny rok dla górników bitcoinów.

Ale z drugiej strony był to również trudny rok dla górników.Z jednej strony, pod wpływem polityki, wielu górników zostało zmuszonych do opuszczenia pierwotnego ośrodka wydobywczego – Chin;Z drugiej strony, ze względu na brak zasobów energetycznych, wielu górników nie może znaleźć odpowiedniej kopalni do kopania.

Obecnie rhy rozbudowuje kopalnię na całym świecie.Jednocześnie wzywa również górników do wstąpienia w szeregi wspólnego budowania kopalni.Górnicy uczestniczą w inwestycji i budowie kopalni poprzez subskrypcję kapitałową, która może nie tylko uzyskać stabilne miejsca pracy, może być zarządzana i eksploatowana samodzielnie, ale także cieszyć się dochodami z dywidendy kopalni.

Oczywiście nawet najpowszechniejsi biali górnicy mogą znaleźć odpowiednie kopalnie na całym świecie do hostowania kopalni za pośrednictwem rhy.Niech każdy znajdzie swoje możliwości w tej dobrej epoce.