Wyślij wiadomość
Dom / Kopanie chmur /
0,16 punktów Online Clound Mining Bitcoin Hash Power 360 dni
0,16 punktów Online Clound Mining Bitcoin Hash Power 360 dni
  • 0,16 punktów Online Clound Mining Bitcoin Hash Power 360 dni

0,16 punktów Online Clound Mining Bitcoin Hash Power 360 dni

Statyczna stopa zwrotu: 0% ~~326%
Zwrotnica: 0,16 punktów
Skontaktuj się z nami
specyfikacje
Zapłata
opis produktu
specyfikacje
Statyczna stopa zwrotu: 0% ~~326%
Zwrotnica: 0,16 punktów
High Light:

0.16 punktów Wydobywanie chmur online

,

Bitcoin Hash Power 360 dni

,

360 dni wydobycia w chmurze online

Zapłata
Minimalne zamówienie: 1
Cena: 28
Zasady płatności: USDT
opis produktu

Moc skrótu BTC (360 dni)

 

Opis produktów
 

1. Hash Power polega na poddzierżawieniu mocy obliczeniowej maszyn górniczych użytkownikom według najmniejszej jednostki!

2. Prawo własności maszyn mineralnych

Gdy zdolność obliczeniowa BTC osiągnie 10 ton, a całkowity okres dzierżawy osiągnie 720 dni, odpowiednia zdolność obliczeniowa, ale nie odpowiedni model górnika, zostanie podarowany w prezencie;w przypadku kalkulacji krótszych niż 720 dni nie zostanie przyznane żadne prawo własności.Jeżeli GPU ma moc obliczeniową 220m, a łączny okres najmu przekracza 4 lata, zostanie przedstawione prawo własności maszyn mineralnych;jeżeli okres leasingu jest krótszy niż 4 lata, prawo własności maszyn mineralnych nie zostanie udzielone.Leasing mocy obliczeniowej innej waluty innej niż BTC i GPU kumulował się przez 3 lata, a wartość mocy obliczeniowej leasingu jest nie mniejsza niż wartość mocy obliczeniowej pojedynczej maszyny mineralnej, a prawo własności maszyny mineralnej jest przekazywane w prezencie, w przeciwnym razie prawo własności nie zostanie przyznane.Zgłoszenie prawa majątkowego do maszyn mineralnych nastąpi w ciągu 30 dni od upływu okresu dzierżawy, a niewnioskowane poczytuje się za zrzeczenie się tego prawa majątkowego.Górnik ubiegający się o odbiór zostanie dostarczony z globalnej kopalni po wygaśnięciu dzierżawy, a opłatę za logistykę międzynarodową/krajową ponosi użytkownik.Deklaracja: okres trwałości fizycznej koparki wynosi 180 dni, a po wyjęciu z półki minęła gwarancja.
 


Nasza przewaga


LUB jest jednym z największych dystrybutorów górników zajmujących się sprzedażą internetową, o bardzo wysokiej reputacji i wiarygodności.


Bazując na dotychczasowych doświadczeniach, międzynarodowemu nabywcy bardzo trudno jest uzyskać bezproblemowy produkt. Nasza firma nawiązała współpracę z Bitmain, Innosillicon, Canaan, Goldshell i innymi producentami maszyn górniczych.

 

mamy wystarczającą siłę, aby zapewnić odpowiednią markę i model zgodnie z potrzebami klientów. Naszym ostatecznym celem jest zapewnienie najlepszej obsługi i autentycznych produktów górniczych w rozsądnych cenach z superszybką dostawą.

 

Obrazy

0,16 punktów Online Clound Mining Bitcoin Hash Power 360 dni 0
0,16 punktów Online Clound Mining Bitcoin Hash Power 360 dni 1
0,16 punktów Online Clound Mining Bitcoin Hash Power 360 dni 2